Zabiegi na twarz

Wypełniacze

Wypełniacze HA to obecnie jedną z najskuteczniejszych i najpopularniejszych metod korekcji zmarszczek, które są efektem typowej dla upływu czasu utraty elastyczności i gęstości przez skórę. Dodatkowo, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to doskonała alternatywa dla wielu typów operacji plastycznych takich jak np. rinoplastyka (korekta nosa), korekta ubytków w obrębie twarzy np. po wypadku, czy też plastyka podbródka.

W Enklawa Institute stosujemy tylko i wyłącznie produktów sprawdzonych przez lata a najczęściej używamy produktów Juvederm. 

Juvederm Ultra to sterylny żel fizjologiczny na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Produkt jest w pełni bezpieczny, nie wywołuje gorączki i nie jest pochodzenia zwierzęcego. Znajduje się w wysteyilizowanej strzykawce, gotowej do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Produkt wzbogacony jest o niewielką ilość lidokainy, która zapewnia w pełni bezbolesne wykonywanie zabiegu.W składzie produktu znajduje się kwas hialuronowy, chlorowodorek lidokainy oraz roztwór fosforanu Ph 7,2. W jednej strzykawce znajduje się 1 ml preparatu.

Przeznaczeniem produktu jest wypełnianie średnich oraz głębokich zagłębień skórnych. Preparat stosuje się poprzez wstrzyknięcie go do średniej lub głębokiej warstwy skóry. Może być również stosowany do modyfikacji ust – powiększania objętości warg oraz uwydatniania ich konturów.

Cennik:

Nawilżanie i delikatne powiększenie ust 0.5 ml  650 zł

Powiększanie ust 1 ml  950 zł

Bruzdy nosowo wargowe od 1 ml  od 1100 zł

Dolina łez 1 ml  1100 zł

Usta korekta kształtu, okolica ust 1 ml  950 zł

Korekta nosa 1 ml  1100 zł

Kości jarzmowe 1 ml  1100 zł

Inne okolice po konsultacji z lekarzem

Każdy kolejny ml 20 % taniej

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz