Zabiegi na twarz

Wypełniacze

Wypełniacze HA to obecnie jedną z najskuteczniejszych i najpopularniejszych metod korekcji zmarszczek, które są efektem typowej dla upływu czasu utraty elastyczności i gęstości przez skórę. Dodatkowo, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to doskonała alternatywa dla wielu typów operacji plastycznych takich jak np. rinoplastyka (korekta nosa), korekta ubytków w obrębie twarzy np. po wypadku, czy też plastyka podbródka.

W Enklawa Institute stosujemy tylko i wyłącznie produktów sprawdzonych przez lata a najczęściej używamy produktów Juvederm. 

Juvederm Ultra to sterylny żel fizjologiczny na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Produkt jest w pełni bezpieczny, nie wywołuje gorączki i nie jest pochodzenia zwierzęcego. Znajduje się w wysteyilizowanej strzykawce, gotowej do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Produkt wzbogacony jest o niewielką ilość lidokainy, która zapewnia w pełni bezbolesne wykonywanie zabiegu.

W składzie produktu znajduje się kwas hialuronowy, chlorowodorek lidokainy oraz roztwór fosforanu Ph 7,2. W jednej strzykawce znajduje się 1 ml preparatu.

Przeznaczeniem produktu jest wypełnianie średnich oraz głębokich zagłębień skórnych. Preparat stosuje się poprzez wstrzyknięcie go do średniej lub głębokiej warstwy skóry. Może być również stosowany do modyfikacji ust ? powiększania objętości warg oraz uwydatniania ich konturów.

image1.jpeg

Cennik
Bruzdy nosowo wargowe 1100 zł
Dolina łez 1100 zł
Usta korekta kształtu, okolica ust od 950 zł
Korekta nosa 1000 zł
Kości jarzmowe 1200 zł

Ceny w zależności od ml
Powyżej cennik z użyciem 1 ml
Każdy kolejny ml 30% taniej

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz