Zabiegi na twarz

Laserowy lifting nieablacyjny Clear Lift

 

Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: wiotczenia, pojawiania się zmarszczek, utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – słowem laserowego odmładzania.

 

Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Wskazania:

 

Clear Lift jest rekomendowany dla Pacjentów, którym zależy na:
– skutecznej korekcji zmarszczek,
– wymodelowaniu owalu twarzy,
– wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
– przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
– usunięciu przebarwień,
– laserowym odmłodzeniu twarzy.

 

Efekty

 

Po zabiegu Clear Lift pacjent praktycznie bezboleśnie i szybko może osiągnąć wymarzone efekty w postaci gładkiej i elastycznej skóry, kształtnego owalu twarzy, idealnego kolorytu i gęstości skóry. Laserowe odmładzanie daje spektakularne efekty.
Pierwsze efekty zabiegów laserowego odmładzania widać kilkanaście dni po zabiegu, zaś pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach, a efekty optymalne uzyskuje się po około roku, po wykonaniu serii zabiegów. Ponieważ podczas jednego zabiegu naświetlane jest około 20-25% powierzchni leczonej skóry, rekomendacja poparta badaniami klinicznymi wskazuje jako optymalne przeprowadzenie serii około 3-5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

 

Szczegóły zabiegu:

 

Zabieg Clear Lift nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie.
Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozleglej powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu praz elastyny.
Po zakończeniu zabiegu na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV. Pacjent może przez kilka dni odczuwać lekkie dolegliwości związane z oddziaływaniem światła lasera na skórę: pieczenie, uczucie gorąca ale objawy te powinny ustąpić samoczynnie po kilku dniach.
Wskazania pozabiegowe

 

Przez kilka pierwszych dni po zabiegu należy zadbać o intensywne nawilżenie i natłuszczenie skóry. Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed słońcem dlatego też należy unikać opalania się na słońcu i w solarium oraz stosować kremy z wysokimi filtrami.

 

Cennik

Twarz 1200
Szyja 900
Dekolt 1100
Policzki 750
Czoło 550
Okolice oczu 600
Okolica ust 500
Grzbiety rąk 550
Twarz szyja 1900
Twarz szyja dekolt 2750

 

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz