Zabiegi na twarz

Laserowe odmładzanie skóry Alma Harmony XL PRO

Laser iPxel jest jedną z najlepszych odpowiedzi, jakie ma współczesna medycyna i kosmetologia na problem, jakim są wyraźne oznaki starzenia skóry, brak jędrności oraz nierówna struktura skóry.
To nowoczesne urządzenie, dzięki swoim możliwościom w bardzo szybki i skuteczny sposób spowoduje, że zmarszczki na Twojej skórze wygładzą się, skóra nabierze świeżego, zdrowego wyglądu i naturalnego, pięknego kolorytu.

 

W wyniku zabiegów laserem iPixel skóra Pacjenta ulega wyraźnemu odmłodzeniu: poprawia się jej koloryt, zmarszczki stają się wyraźnie płytsze lub całkowicie się wyrównują, znikają wszelkiego rodzaju nierówności skórne, a twarz zyskuje zupełnie nowy, zdrowy blask.
Tuż po samym zabiegu ze względu na jego ablacyjny charakter, czyli naruszanie zewnętrznej warstwy naskórka, na twarzy mogą wystąpić opuchlizna zaczerwienia, a także strupki i podkrwawienia podskórne. Wszystkie efekty uboczne znikają jednak w ciągu maksymalnie kilku tygodni.

 

Efekty będą widoczne już po wykonaniu jednorazowego zabiegu, jednak dla uzyskania sektakularnych rezultatów rekomendujemy wykonanie zabiegów w serii od 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodni.

 

Wskazaniami do zabiegu resurfacingu czyli odmładzania twarzy laserem iPixel są wyraźne oznaki starzenia skóry:
– głębokie, widoczne zmarszczki,
– ziemisty kolor skóry,
– utrata kształtu owalu twarzy,
– utrata jędrności skóry
– nierówna struktura skóry

 

Zabieg nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnego przygotowania. Zabieg nie wymaga również znieczulenia. Dla uzyskania optymalnych rezultatów jest powtarzany w serii od 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodni.
Po odkażeniu i dokładnym oczyszczeniu skóra Pacjenta poddawana jest zabiegowi. Laser iPxel dzieki swojemu ablacyjnemu działaniu odparowuje górne warstwy naskórka powodując, że skóra staje się gładsza, zmarszczki wypłycają się, a nierówności skóry znikają.
Dzięki frakcyjnemu działaniu lasera skóra Pacjenta zostaje „podziurkowana” siateczką mikrouszkodzeń. Dookoła uszkodzonych obszarów pozostają kolumny zdrowych, nieuszkodzonych komórek, które są stymulowane do intensywnej odbudowy uszkodzeń. Dzięki temu namnażają się nowe włókna kolagenowe i elastyczne, co jest bezpośrednią przyczyną ujędrniania twarzy i odzyskiwania jej kształtu.

 

Wskazania pozabiegowe:

 

Bezpośrednio po zabiegu skóra Pacjenta może być silnie zaczerwieniona, opuchnięta i mogą pojawiać się lekkie wysięki limfatyczne, podkrwienia oraz strupki.
Dlatego też o skórę należy zadbać stosując kosmetyki łagodzące, myć skórę delikatnymi środkami bez zawartości mydła, nie narażać jej na mechaniczne uszkodzenia – a zatem delikatnie osuszać, nie stosować peelingów i środków złuszczających ale też nie narażać na działanie czynników atmosferycznych, w tym w szczególności słońca.

 

Cennik

Twarz – 1150 zł – teraz promocja – 750 zł
Szyja – 850 zł – teraz promocja – 550 zł
Dekolt – 1100 zł – teraz promocja – 750 zł
Policzki – 650 zł – teraz promocja – 450 zł
Czoło – 500 zł – teraz promocja – 300 zł
Okolice oczu – 600 zł – teraz promocja – 390 zł
Okolica ust – 500 zł – teraz promocja – 390 zł
Grzbiety rąk – 550 zł – teraz promocja – 450 zł
Twarz + szyja – 1700 zł – teraz promocja – 1200 zł
Twarz + szyja + dekolt – 2550 zł – teraz promocja – 1900 zł
Ramiona (rogowacenie mieszkowe) – 1500 zł
Pośladki – 1300 zł
Biust dekolt – 2900 zł
Brzuch 20/20 cm – 2700 z ł

 

Pakiet 3 zabiegów w odstępie 2 tygodni 20% taniej

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz