Zabiegi na twarz

Mezoterapia igłowa

Revitacare mezoterapia igłowa

Revitacare to francuskie laboratorium specjalizujące się w badaniu, tworzeniu i produkcji prepearatów do mezoterapii, mezoplastyki oraz biorewitaizacji, wykorzystywanych w leczeniu i zapobieganiu starzenia się skóry.
Produkty REVITACARE spełniają zasadnicze wymogi Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych jak również 2007/47/EC.
Zabieg mezoterapii z CYTOCARE ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i kompleksu odmładzającego CT50. Spłyca drobne, powierzchowne zmarszczki, wygładza, przywraca skórze blask oraz działa antyoksydacyjnie. Zagęszczający skórę kompleks odmładzający składający się z fibroblastów wewnętrznie uelastyczniający skórę oraz z keranocytów chroniącą przed nawrotami.

 

Okolica oczu / ust – 350 zł
Twarz – 650 zł
Szyja – 420 zł
Dekolt – 550 zł
Twarz + szyja – 850 zł
Twarz + dekolt – 900 zł
Szyja + dekolt – 850 zł
Twarz + szyja + dekolt – 1250 zł

Mezoterapia igłowa pod oczy – mezoterapia z Dermaheal Dark Circle Solution

  • Redukcja cieni pod oczami
  • Efekt rozjaśnienia
  • Terapia przeciwstarzeniowa

Dermaheal Dark Circle Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

Składniki aktywne – peptydy Biomimetyczne:

  • Oligopeptide-34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry
  • Oligopeptide-24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową
  • Decapeptide-4: wzmacnia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu, poprawia metabolizm białek, zmniejsza insulino odporność, wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za wygładzanie skóry

Okolica oczu – 350 zł

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz