Zabiegi na twarz

Artystyczny makijaż permanentny

 

 

Makijaż permanentny to trwały makijaż, który wprowadzamy delikatnie pod odpowiednią warstwę skóry, tak aby uzyskać subtelność w formie i kolorze. Musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, zdolnościami manualnymi, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. Główną Linergistką Enklawa Institute jest Marta Czerkawska- Burgs, właścicielka i specjalista kosmetologii oraz Master Class Makijażu Permanentnego, która zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazuje swoim pracownikom. W naszym Instytucie dbamy zarówno o jakość wykonania makijażu,  a także o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych Klientek. Wyszkolone linergistki pracują na najbardziej bezpiecznym i precyzyjnym sprzęcie na świecie. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Nasze znieczulenia nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort podczas zabiegu.

USTA

Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu w naszym Instytucie jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

  • Kontur z cieniowaniem – idealny dla osób, które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości ale nie zmieniając zbytnio koloru swoich ust.
  • Usta z całkowitym wypełnieniem – stosowany przy optycznym powiększaniu ust oraz przy całkowitej zmianie ich koloru.
  • Usta 3D – trójwymiarowy wygląd, efektowne powiększenie warg. Dzięki metodzie światłocienia możemy optycznie uwydatnić zbyt wąskie usta. Efekt Lipp Light potęguje wrażenie uwypuklenia.

OCZY

Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.

  • Eyeliner – kreska dekoracyjna zaznaczająca kształt oka lub delikatnie korygująca opadającą powiekę.
  • Elegant Eyeshadows – kolorowe, cieniowane powieki. Możemy stworzyć delikatna stylizacje lub też zaszaleć z kolorami. Kreska w lini rzęs która nie będzie wyglądała na pomalowaną ale podkreśli subtelnie gęstość rzęs.

BRWI

Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty w miarę upływu czasu nie zmieniają koloru (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

  • Metoda włoskowa – imitacja włosków w odpowiednim ułożeniu ich a po zagojeniu uzyskujemy efekt włosków połączonych z cieniem.
  • Metoda Ombre – idealna dla osób wymagających dokładniejszego zaznaczenia linii brwi. Makijaż stanowi podkład dla naturalnych włosków, tworząc wrażenie gęstości i pięknego kształtu.

BARWNIKI

Barwniki Long-Time-Liner Conture 2000

Farby pigmentacyjne Conture 2000 pod względem alergologicznym i toksykologicznym nie budzą żądnych zastrzeżeń i klasyfikują się jako spełniające wytyczne standardu pigmentacji medycznej i estetycznej.

Są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne, co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji.

Produkowane są zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG (jako produkty medyczne) w sterylnych warunkach we własnym laboratorium firmy Long Time Liner w Monachium.

Wszystkie barwniki posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC, EWG i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych, a zawartość metali ciężkich i organicznych zanieczyszczeń jest tu zdecydowanie poniżej wymogów regulacyjnych.

Nie stosowane są też azozwiązki – w Europie większość z nich jest już teraz zakazana podczas przeprowadzania zabiegów makijażu permanentnego lub tatuaży przy czym barwniki z Chin nie mają takich wytycznych.

Barwniki te są najtrwalsze dla osób zdecydowanych na dłuższy efekt makijażu jednak mogą delikatnie zmieniać się podczas metabolizmu skóry.

Barwniki BioResistent BIOTEK

Trwałe, bezpieczne pigmenty, nie utleniają się i nie zmieniają koloru w skórze. Stałe poszukiwanie perfekcji!Barwniki kompatybilne biologicznie którenie zmieniają koloru w skórze.

Zawierają przeciwutleniacze i pozwalają na stabilną aplikację, dzięki czemu gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Barwniki z linii BioResistent to najbardziej stabilne i najbezpieczniejsze produkty tego typu dostępne na rynku.

Zostały wykonane z nieorganicznych i organicznych pigmentów z dodatkiem dwutlenku tytanu i tlenku chromu. Wszystkie pigmenty wytwarzane są w ramach specjalnego procesu produkcji w Laboratoriach Biotek. Takie podejście sprawia, że możliwe jest uzyskanie niezwykle stabilnych cząsteczek. Dzięki wprowadzeniu rygorystycznych wymogów produkcji w Laboratoriach Biotek, bezpieczeństwo i nietoksyczność produktów to kluczowe i priorytetowe aspekty.

Biotek przeprowadza 13 testów na etapie prototypu, 7 testów podczas samego procesu produkcji oraz 12 badań klinicznych na produkcie gotowym.

Od 1988 roku Laboratoria Biotek opracowały i wyprodukowały pięć linii barwników, które za każdym razem wyznaczały nowe standardy na rynku. Tylko barwniki wytworzone w Laboratoriach Biotek zapewniają odcień, który utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas w niezmiennym kolorze natomiast są mniej trwałe od wyżej wymienionych.

Barwniki Purebeau

Barwniki przebadane toksykologicznie i mikrobiologicznie. Spełniają wszystkie najwyższe normy jakości, higieny i bezpieczeństwa.

Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich Beauty Vision 2010 dla pigmentów Purebeau do makijażu permanentnego

Medal MERCURIUS GEDANENSIS na Targach Kosmetycznych Uroda 2010 za barwniki Purebeau do makijażu permanentnego

Hanami Pigments

Hanami Pigments to najwyższej jakości barwniki do Makijażu permanentnego, w których zastosowano innowacyjną i opatentowaną TECHNOLOGIĘ NOVOXX. Dzięki zastosowanej technologii, pigmenty Hanami są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane, co wyróżnia je spośród wielu pigmentów dostępnych na rynku. Kolory barwników Hanami zostały wyselekcjonowane, dopracowane oraz dokładnie sprawdzone przez wielu specjalistów. Stworzyliśmy najlepsze kolory, przy pomocy których uzyskujemy doskonałe efekty pigmentacji po wygojeniu.

Innowacyjna TECHNOLOGIA NOVOXX zastosowana w Pigmentach Hanami, jest w 100% biokompatybilna z naszym organizmem co praktycznie wyklucza reakcje alergiczne i powoduje że nasz organizm nie walczy z barwnikiem jak z ciałem obcym, usiłując wyrzucić barwnik na zewnątrz skóry. Novoxx stabilizuje czystość mikrobiologiczną a poprzez kombinację substancji mineralnych działa przeciwzapalnie i wspomaga proces gojenia się pigmentacji. Ponadto NOVOXX działa antyoksydacyjnie co przedłuża żywotność pigmentów w skórze czyniąc tym samym pigmentację bardziej stabilną i trwałą po wygojeniu, wykluczając konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Zastosowanie NOVOXX w barwnikach Hanami Pigments, pozwoliło zastąpić część pigmentów (kolorów) używanych do produkcji samego barwnika co zwiększyło luminację barw przy dodatkowych powierzchniach odbicia.

Produkcja Hanami Pigments odbywa się w niemieckim laboratorium, w którym przestrzegane są najwyższe normy sterylności, tak samo jak w fabrykach farmaceutycznych. Dzięki temu pigmenty Hanami spełniają wszystkie wymagane normy prawne zgodne z Rezolucją Rady Europy (dyrektywa ResAP 2008).

Barwniki Hanami Pigments są odporne na działanie czynników zewnętrznych. W swoim składzie nie zawierają alkoholu ani tlenków żelaza, dzięki temu pigmentacje nie wybarwiają się na nie pożądany kolor czerwony, różowy czy łososiowy.

 

MICROBLADING PHIBROWS

Światowej sławy metoda Microblading zachwyci najbardziej wymagające gusta.

Metoda Piórkowa / Microblading  metoda zagęszczania naturalnych brwi. Ręcznie rysowane włoski są bardzo cieniutkie a efekt bardzo lekki i naturalny.

Metoda ta słynie z najlepszej szkoły metody microblading Branko Babica – założyciela konceptu Phibrows.

Marta Czerkawska-Burgs jako pierwsza otworzyła Akademię Phibrows w Szczecinie, która jest też jedną z pierwszych w Polsce.

KONSULTACJA

Chcesz się cieszyć pięknym makijażem?

Zapisz się na konsultacje i pamiętaj, że tylko artystyczne zdolności i ciężka praca naszych specjalistów pozwolą Ci się cieszyć idealnymi brwiami, kreskami czy pigmentacją ust.

Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do urody.

Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie.

Przez zabiegiem rysujemy kształt i uzgadniamy kolor tak aby był najbardziej zbliżony do naturalnego efektu. Stawiamy na naturalność efektów.

Także ogromne doświadczenie ponad 14 lat wykonywania makijażu daje odpowiedz na wszelkie nurtujące pytania a Państwo możecie się czuć bezpiecznie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI MASTER CLASS by Marta Czerkawska-Burgs

Kształtowanie brwi metodą włoskową     1000 – 1100 zł
Odświeżenie do 2,5 roku     700 zł
Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy delikatny     1100 – 1200 zł
Odświeżenie do 6 miesięcy     300 zł
Odświeżenie do 12 miesięcy     500 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     600 zł
Powyżej 18 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie
Microblading – najdelikatniejsza metoda zagęszczania brwi w rożnych kombinacjach ułożenia włosa     1200 zł
Odświeżenie microblading po zaniku barwnika powyżej 70%     1000 zł
Ewentualna korekta do 2- 3 tygodni     bezpłatna
W innym terminie do 2 miesięcy     50 – 100 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI JUNIOR CLASS

Kształtowanie brwi metodą włoskową     700 – 900 zł
Odświeżenie do 2,5 roku     600 zł
Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy delikatny     800 – 1000 zł
Odświeżenie do 6 miesięcy     300 zł
Odświeżenie do 12 miesięcy     400 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     500 zł
Powyżej 18 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Kreska w linii rzęs     550 zł
Eyeliner     700 zł
Cień na powiece (możliwość użycia różnych kolorów) z eyeliner     1200 zł
Dodatkowe pogrubienie kreski     100 – 200 zł
Ewentualna korekta do 2 – 3 tygodni     bezpłatna
W innym terminie do 2 miesięcy     50 -100 zł
Korekta do 2 miesięcy   100 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     350 – 450 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy     450 – 550 zł
Powyżej 36 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie.
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Kontur, cieniowanie, wypełnianie     1400 zł
Cieniowanie – bardzo delikatny efekt tylko przy swoich naturalnych idealnych ustach     1200 zł
Wymagana korekta do 2 – 3 tygodni     bezpłatna
W innym terminie do 2 miesięcy     50 – 100 zł
Korekta do 2 miesięcy     50 – 100 zł
Odświeżenie do 24 miesięcy     700 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy     1 000 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie
Przy pełnych pakietach makijażu możliwość rabatu po konsultacji.

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.