Zabiegi na twarz

Artystyczny makijaż permanentny

Makijaż permanentny to trwały makijaż, który wprowadzamy delikatnie pod odpowiednią warstwę skóry, tak aby uzyskać subtelność w formie i kolorze. Musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, zdolnościami manualnymi, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. Główną Linergistką Enklawa Institute jest Marta Czerkawska- Burgs, właścicielka i specjalista kosmetologii oraz Master Class Makijażu Permanentnego, która zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazuje swoim pracownikom. W naszym Instytucie dbamy zarówno o jakość wykonania makijażu,  a także o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych Klientek. Wyszkolone linergistki pracują na najbardziej bezpiecznym i precyzyjnym sprzęcie na świecie. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Nasze znieczulenia nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort podczas zabiegu.

USTA

Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu w naszym Instytucie jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

  • Kontur z cieniowaniem – idealny dla osób, które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości ale nie zmieniając zbytnio koloru swoich ust.
  • Usta z całkowitym wypełnieniem – stosowany przy optycznym powiększaniu ust oraz przy całkowitej zmianie ich koloru.
  • Usta 3D – trójwymiarowy wygląd, efektowne powiększenie warg. Dzięki metodzie światłocienia możemy optycznie uwydatnić zbyt wąskie usta. Efekt Lipp Light potęguje wrażenie uwypuklenia.

OCZY

Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.

  • Eyeliner – kreska dekoracyjna zaznaczająca kształt oka lub delikatnie korygująca opadającą powiekę.
  • Elegant Eyeshadows – kolorowe, cieniowane powieki. Możemy stworzyć delikatna stylizacje lub też zaszaleć z kolorami. Kreska w lini rzęs która nie będzie wyglądała na pomalowaną ale podkreśli subtelnie gęstość rzęs.

BRWI

Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty w miarę upływu czasu nie zmieniają koloru (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

  • Metoda włoskowa – imitacja włosków w odpowiednim ułożeniu ich a po zagojeniu uzyskujemy efekt włosków połączonych z cieniem.
  • Metoda Ombre – idealna dla osób wymagających dokładniejszego zaznaczenia linii brwi. Makijaż stanowi podkład dla naturalnych włosków, tworząc wrażenie gęstości i pięknego kształtu.

BARWNIKI

Barwniki Long-Time-Liner Conture 2000

Farby pigmentacyjne Conture 2000 pod względem alergologicznym i toksykologicznym nie budzą żądnych zastrzeżeń i klasyfikują się jako spełniające wytyczne standardu pigmentacji medycznej i estetycznej.

Są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne, co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji.

Produkowane są zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG (jako produkty medyczne) w sterylnych warunkach we własnym laboratorium firmy Long Time Liner w Monachium.

Wszystkie barwniki posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC, EWG i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych, a zawartość metali ciężkich i organicznych zanieczyszczeń jest tu zdecydowanie poniżej wymogów regulacyjnych.

Nie stosowane są też azozwiązki – w Europie większość z nich jest już teraz zakazana podczas przeprowadzania zabiegów makijażu permanentnego lub tatuaży przy czym barwniki z Chin nie mają takich wytycznych.

Barwniki te są najtrwalsze dla osób zdecydowanych na dłuższy efekt makijażu jednak mogą delikatnie zmieniać się podczas metabolizmu skóry.

Barwniki BioResistent BIOTEK

Trwałe, bezpieczne pigmenty, nie utleniają się i nie zmieniają koloru w skórze. Stałe poszukiwanie perfekcji!Barwniki kompatybilne biologicznie którenie zmieniają koloru w skórze.

Zawierają przeciwutleniacze i pozwalają na stabilną aplikację, dzięki czemu gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Barwniki z linii BioResistent to najbardziej stabilne i najbezpieczniejsze produkty tego typu dostępne na rynku.

Zostały wykonane z nieorganicznych i organicznych pigmentów z dodatkiem dwutlenku tytanu i tlenku chromu. Wszystkie pigmenty wytwarzane są w ramach specjalnego procesu produkcji w Laboratoriach Biotek. Takie podejście sprawia, że możliwe jest uzyskanie niezwykle stabilnych cząsteczek. Dzięki wprowadzeniu rygorystycznych wymogów produkcji w Laboratoriach Biotek, bezpieczeństwo i nietoksyczność produktów to kluczowe i priorytetowe aspekty.

Biotek przeprowadza 13 testów na etapie prototypu, 7 testów podczas samego procesu produkcji oraz 12 badań klinicznych na produkcie gotowym.

Od 1988 roku Laboratoria Biotek opracowały i wyprodukowały pięć linii barwników, które za każdym razem wyznaczały nowe standardy na rynku. Tylko barwniki wytworzone w Laboratoriach Biotek zapewniają odcień, który utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas w niezmiennym kolorze natomiast są mniej trwałe od wyżej wymienionych.

 

MICROBLADING PHIBROWS

Światowej sławy metoda Microblading zachwyci najbardziej wymagające gusta.

Metoda Piórkowa / Microblading  metoda zagęszczania naturalnych brwi. Ręcznie rysowane włoski są bardzo cieniutkie a efekt bardzo lekki i naturalny.

Metoda ta słynie z najlepszej szkoły metody microblading Branko Babica – założyciela konceptu Phibrows.

Marta Czerkawska-Burgs jako pierwsza otworzyła Akademię Phibrows w Szczecinie, która jest też jedną z pierwszych w Polsce.

KONSULTACJA

Chcesz się cieszyć pięknym makijażem?

Zapisz się na konsultacje i pamiętaj, że tylko artystyczne zdolności i ciężka praca naszych specjalistów pozwolą Ci się cieszyć idealnymi brwiami, kreskami czy pigmentacją ust.

Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do urody.

Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie.

Przez zabiegiem rysujemy kształt i uzgadniamy kolor tak aby był najbardziej zbliżony do naturalnego efektu. Stawiamy na naturalność efektów.

Także ogromne doświadczenie ponad 14 lat wykonywania makijażu daje odpowiedz na wszelkie nurtujące pytania a Państwo możecie się czuć bezpiecznie.

WAŻNE INFORMACJE

Osoby, które posiadają wcześniejszy makijaż permanentny (nawet jeśli uznają, że już nie jest widoczny) – są obowiązane do powiadomienia o tym przy zapisie, gdyż musimy zarezerwować odpowiednią ilość czasu na zabieg. Jeżeli nie poinformujesz nas o tym a makijaż jest mocno widoczny możemy odmówić wykonania zabiegu.

Nie wszystkie metody pigmentacji mogą być wykonane w odniesieniu do każdej Klientki.Proponujemy zawsze optymalną metodę i technikę. W przypadku decyzji o rezygnacji z pigmentacji w trakcie wizyty – zadatek nie jest zwracany.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego terminu po ustaleniu z Klientką- dogodnego dla obydwu stron.

Czy korekta jest dodatkowo płatna i czy jest potrzebna?

PIERWSZA KOREKTA JEST W CENIE ZABIEGU. W ciągu 3-6 tygodni po zabiegu wykonujemy dopigmentowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Termin korekty ustalamy podczas zapisu lub podczas wizyty. Zdarzają się sytuacje, że uzyskamy bardzo dobry efekt już po pierwszym zabiegu i wtedy możemy podjąć wspólnie decyzję o rezygnacji z korekty. Nie decyduj jednak o tym sama. Jeżeli jest coś do poprawy, a nie stawisz się na korekcie w wyznaczonym terminie w ciągu 6 tygodni to zabieg jest niedokończony, odpowiedzialność za rezultat gorszy od oczekiwanego spoczywa na Tobie. Nie mamy obowiązku wyznaczać dodatkowych terminów korekt jeżeli z Twojej winy nie przyjdziesz na wyznaczony zabieg. Korekta/ dopigmentowanie po czasie dłuższym niż 6 tygodni od pierwszego zabiegu oraz wszystkie dodatkowe korekty i dopigmentowania są płatne 200 zł (do 3 miesięcy po zabiegu).

Jak przygotować się do zabiegu ?

BRWI
Jeżeli pigmentujemy brwi nie reguluj ich przed zabiegiem. Najlepiej dobierzemy dla Ciebie kształt kiedy będzie widoczna linia naturalnego wzrostu włosków.

USTA
Przed zabiegiem dobrze nawilżaj usta.
Dzień przed zrób delikatny peeling ust i dobrze je nawilżaj.
Po zabiegu istnieje możliwość wystąpienia opryszczki. Jeżeli miewasz opryszczki, skonsultuj się z lekarzem w sprawie zażywania leku przeciwwirusowego przed zabiegiem.

KRESKI
Przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem odstaw odżywki do rzęs. Jeżeli przedłużysz rzęsy konieczne będzie ich wcześniejsze zdjęcie przed zabiegiem ( ja nie mam możliwości usunięcia rzęs ) . Przyjdź na zabieg w niewytuszowanych rzęsach

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI MASTER CLASS by Marta Czerkawska-Burgs

Kształtowanie brwi metodą włoskową     1000 – 1100 zł
Odświeżenie do 2,5 roku     700 zł
Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy delikatny     1100 – 1200 zł
Odświeżenie do 6 miesięcy     300 zł
Odświeżenie do 12 miesięcy     500 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     600 zł
Powyżej 18 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie
Microblading – najdelikatniejsza metoda zagęszczania brwi w rożnych kombinacjach ułożenia włosa     1200 zł
Odświeżenie microblading po zaniku barwnika powyżej 70%     1000 zł
Ewentualna korekta do 6 tygodni     bezpłatna
W innym terminie do 3 miesięcy     200 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI JUNIOR CLASS

Kształtowanie brwi metodą włoskową     700 – 900 zł
Odświeżenie do 2,5 roku     600 zł
Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy delikatny     800 – 1000 zł
Odświeżenie do 6 miesięcy     300 zł
Odświeżenie do 12 miesięcy     400 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     500 zł
Powyżej 18 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU MASTER CLASS by Marta Czerkawska-Burgs

Kreska w linii rzęs     550 zł
Eyeliner     700 zł
Cień na powiece (możliwość użycia różnych kolorów) z eyeliner     1200 zł
Dodatkowe pogrubienie kreski     100 – 200 zł
Ewentualna korekta do 6 tygodni     bezpłatna
Korekta do 3 miesięcy   200 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     350 – 450 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy     450 – 550 zł
Powyżej 36 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie.
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU JUNIOR CLASS

Kreska w linii rzęs     450 zł
Eyeliner    600 zł
Dodatkowe pogrubienie kreski     100 zł
Ewentualna korekta do 6 tygodni     bezpłatna
Korekta do 3 miesięcy   100 zł
Odświeżenie do 18 miesięcy     350 – 400 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy     450 – 500 zł
Powyżej 36 miesięcy cena standardowa lub ustalana indywidualnie.
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Kontur, cieniowanie, wypełnianie     1400 zł
Cieniowanie – bardzo delikatny efekt tylko przy swoich naturalnych idealnych ustach     1200 zł
Wymagana korekta do 6 tygodni     bezpłatna
W innym terminie do 2 miesięcy     50 – 100 zł
Korekta do 3 miesięcy     200 zł
Odświeżenie do 24 miesięcy     700 zł
Odświeżenie do 36 miesięcy     1 000 zł
Makijaże naprawcze po innych gabinetach – cena ustalana indywidualnie
Przy pełnych pakietach makijażu możliwość rabatu po konsultacji.

 

 

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz