Zabiegi na twarz

Laserowe usuwanie przebarwień Alma Harmony XL PRO

 

Błyskawiczne wyrównanie kolorytu skóry, naprężenie jej i odzyskanie jędrności, ale przede wszystkim wyraźne odświeżenie i przywrócenie witalnego, zdrowego wyglądu – to bez wątpienia podstawowe atuty zabiegów fotoodmładzania skóry.
Pośród terapii fotoodmładzających ta z użyciem lasera Dye VL cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród Pacjentów Instytutu.
Szybkość przeprowadzenia zabiegu, spektakularne efekty i niska inwazyjność, a także duże bezpieczeństwo, praktycznie pozbawione ryzyka poparzeń oraz szybki powrót do normalnego trybu życia Pacjenta są bez wątpienia przyczynami niesłabnącej popularności zabiegu Dye VL.

 

Efekty

 

Zabieg Dye VL jest modelowym przykładem zabiegów fotoodmładzania. Po jego przeprowadzeniu efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepsze, najbardziej widoczne rezultaty uzyskacie Państwo po wykonaniu serii około 3 zabiegów w czterotygodniowych odstępach.

 

W wyniku kuracji Dye VL skóra zyskuje naturalny, zdrowy a przede wszystkim wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się kształt owalu twarzy. Zaś niewielkie płytkie zmarszczki oraz nierówności skórne znikają lub znacząco się wypłycają.

 

Wskazania:

 

Wskazaniami do zabiegu Dye VL są:
– niewielkie zmarszczki,
– utrata kolorytu skóry,
– szara, ziemista cera,
– widoczne oznaki zmęczenia i wiotczenia skóry.

 

Zabieg fotoodmładzania Dy VL jest zabiegiem możliwie szybkim, praktycznie bezbolesny (dlatego też jest wykonywany bez znieczulenia) i nie wymaga żadnego przygotowania ze strony Pacjenta. dlatego tez z powodzeniem może być zaliczany do kategorii tak zwanych szybkich zabiegów lunchowych.
W trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu lekarz prowadzi głowicę lasera po obszarach skóry przeznaczonych do leczenia. Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry w sposób nieablacyjny, co oznacza, że przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka bez jego naruszania. Dzięki tem po zakończeniu zabiegu, Pacjent, praktycznie natychmiast może wrócić do normalnych, zwyczajowych czynności.
Światło lasera   Dye VL oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu Dye VL jest tak skuteczny w usuwaniu drobnych przebarwień i wyrównywanie kolorytu skóry oraz zamykanie mniejszych naczynek.
Zabieg laserem Dye VL jest zabiegiem z kategorii frakcyjnych, co oznacza, że laser niszczy mikrokolumny komórek w głębszych warstwach skóry, dookoła nich pozostawiając nienaruszone zdrowe komórki. W ten sposób zdrowe komórki, okalające przestrzeń, w której działał laser zostają pobudzone do bardzo intensywnej produkcji włókien kolagenowych, w celu wypełnienia sąsiadujących z nimi ?zniszczeń?. Namnażający się kolagen powoduje, że skórze wraca sprężystość i jędrność, a w efekcie cera Pacjenta zyskuje witalność.

 

Wskazania pozabiegowe

 

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Ponieważ terapia laserem uwrażliwia skórę na światło i sprawia, że w pierwszych momentach po zabiegu jest ona delikatna, należy szczególnie troskliwie traktować ją po zakończeniu terapii.
Należy pamiętać o ochronie przed promieniowaniem słonecznym, używaniu kremów z wysokim filtrem ale tez o nieforsowaniu skóry mechanicznymi czynnikami ? tarciem, uciskiem etc. Pozwólmy po prostu swojej skórze na spokojną regenerację.

 

Cennik
Twarz 1100 zł
Szyja 650 zł
Dekolt 950 zł
Twarz szyja 1500 zł
Twarz szyja dekolt 2450 zł
Grzbiety rąk 600 zł
Przedramiona 1400 zł
Łydki 2200 zł
Pakiet 3 zabiegów w odstępie 4 tygodni  20% taniej

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz