Zabiegi na twarz

Image Skin care

 

IMAGE SKIN CARE

 

I PEEL wrinkle lift
250zl – 1h

 

Zabieg dla skóry z utratą elastyczności o nierównym kolorycie
Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego, retinolu i komórek macierzystych Budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych w tym przypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.

 

40% mieszanka:
Kwas glikolowy
Retinol
Złuszczające (AHA), Synteza kolagenu
Buddleja davidi stems G (komórki macierzyste Budlei Dawida) – Przeciwdziałanie starzeniu, fotostarzeniu i przebarwieniom pozapalnym. Ochrona przed UVA.

 

I PEEL lightening lift
250zł -1h

 

Zabieg dla cery przebarwionej i zaburzeniami pigmentacyjnymi
Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych Undari Pierzastodzielnej i Jeżówki Waskolistnej i zawartości substancji rozjaśniających, powodujących inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy i kojowy połączone z koktajlem czynników rozjaśniających, skutecznie redukują wszelkie przebarwienia, odświeżają koloryt i nawilżają.

 

50% mieszanka:
Kwasu mlekowego
Kwasu kojowego
Złuszczające (AHA), Rozjaśniające – inhibitor tyrozynazy

 

Echinacea angustifolia stems G (komórki macierzyste Jeżówki Wąskolistnej) – Redukcja przebarwień pozapalnych, wzmocnienie układu odpornościowego i stymulacja produkcji kolagenu.

 

PEEL the signature facelift
330 zł – 1h

 

ZABIEG FIRMOWY dla skóry odwodnionej, nawilżający i rozświetlający
Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

 

Również dla kobiet w ciąży.

 

30% mieszanka:
Witaminy C
Enzymów owoców
Kwasu hialuronowego
Antyoksydacyjne, Złuszczające, Stymulujące i wzmacniające

 

Centella stems GX (komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej) – Poprawia mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco i łagodząco.

I PEEL ormedic lift
290 zł -1h
Zabieg odświeżający
Zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości enzymów roślinnych. Organiczny kompleks zawiera papaję, ananas oraz dynię, których miąższ zawiera enzymy o działaniu proteolitycznym. Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia.

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz