Zabiegi na ciało

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków mezoterapii substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.
 
Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej i kosmetologii, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.
Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza kosmetyczno-medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.
 
Zabiegi polecamy szczególnie na oporne miejsca, nie polecamy na wyszczuplanie większych partii.
 
Przed i po zabiegu lipolizy iniekcyjnej najlepiej wspomóc efektywność wyszczuplenia paroma zabiegami Endermologii LPG.
 
Zabieg wykonujemy cieniutką igłą i certyfikowanymi produktami do mezoteapii, polega na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu- lecytyna. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu.
 
Cennik:

(Cenna zależna od produktu i ilości danego preparatu ustalana podczas konsultacji)
(Mezoestetic, Cytocare, Dermaheal)
 

Ramiona 500-700 zł
Brzuch 500-800 zł
Boczki 500-800 zł
Biodra 400-700 zł
Plecy 500-800 zł
Bawoli kark 300-500 zł
Obszar nad kolanami 500 zł
Uda – wewn.strona / uda – zewn.strona 400-700 zł

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz