Zabiegi na ciało

Usuwanie rozstępów i blizn – iPixel Alma Harmony Pro

Blizny i blizny potrądzikowe często stanowią jeden z problemów skórnych ciężkich do usunięcia. Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie można wyrównać powierzchnię skóry w taki sposób, że blizny pourazowe czy potrądzikowe staną się jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem.
Zabieg usuwania blizn laserem iPixel Alma Harmony XL PRO jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, obciążonym minimalnym ryzykiem powikłań. Należy tez do terapii z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót Pacjenta do normalnego trybu życia. Przede wszystkim jednak jest to zabieg o naprawdę spektakularnych i szybkich efektach  już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu blizn szpecących ciało i twarz.

 

Zabieg iPixel doskonale sprawdza się w usuwaniu blizn, w tym blizn powstałych po wcześniejszych urazach, blizn pooperacyjnych, ale też blizn potrądzikowych.

 

iPixel umożliwia całkowite pozbycie się blizn ze skóry, zaś w przypadku blizn szczególnie głębokich, starych, zanikających radykalne ich wypłycenie.
Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji terapii  najcześciej od 3 do 5, jednak o dokładnej liczbie niezbędnych naświetlań decyduje kosmetolog podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

 

Zabieg iPixel nie wymaga od Pacjenta szczególnych procedur przygotowawczych. Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja podczas której opracowany zostaje szczegółowy plan leczenia, określona liczba sesji etc.
Ze względów bezpieczeństwa i zachowania kontroli nad całym procesem podczas zabiegu nie stosuje się znieczulenia, jednak dla komfortu Pacjenta, w czasie pracy na skórze lasera  skóra jest chłodzona coldpack co minimalizuje dolegliwości bólowe.
Lase iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone dając efekt gwałtownego złuszczania. Tym sposobem nierówności skóry zostają wyrównane. Natomiast frakcyjne działanie lasera iPixel powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne  namnażają się włókna kolagenowe, budując nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny zostaje zatem wypierana na powierzchnię, przez co blizna ulega jeszcze większemu wyplyceniu.

 

Po zabiegu skóra Pacjenta jest mocno zaczerwieniona i może być opuchnięta. Ze względu na ablacyjny charakter zabiegu czyli zniszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, mogą się na niej pojawić również limfatyczne wysięki oraz niewielkie strupki i podkrwienia. Dlatego też w okresie pozabiegowym skórę należy traktować ze szczególną delikatnością: nie forsować, nie narażać na mechaniczne urazy, chronić i intensywnie łagodzić.

 

Cennik

 

Blizny potrądzikowe cała twarz 1200 zł
Pojedyncza blizna 3/4 cm 330 zł
Pojedyncza blizna 8/10 cm 750 zł

 

Pakiet 5 zabiegów w odstępie 2/3 tygodni 20% taniej

 

Ipixel usuwanie rozstępów
Rozstępy – czyli nieestetyczne „smugi” o strukturze blizn pojawiające się praktycznie na całym ciele są przyczyną wielu frustracji współczesnych kobiet.Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie można wyrównać powierzchnię skóry co do tej pory było praktycznie niemożliwe.
Zabieg usuwania rozstępów laserem iPixel jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, obciążonym minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów należy też do terapii z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót Pacjenta do normalnego trybu życia. Przede wszystkim jednak jest to zabieg o naprawdę spektakularnych i szybkich efektach  już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu rozstępów, lub znacząco je zredukować.

 

Zabieg iPixel to doskonała metoda na laserowe usuwanie rozstępów na wszystkich obszarach ciała, na których występują: pośladkach, nogach, biodrach, brzuchu, biuście, czy ramionach.

 

iPixel umożliwia całkowite usuwanie rozstępów ze skóry, lub bardzo zauważalne ich zmniejszenie.
Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji terapii – najczęściej od 4 do 6, jednak o dokładnej liczbie niezbędnych naświetlań decyduje kosmetolog podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

 

Szczegóły zabiegu

 

Zabieg iPixel nie wymaga od Pacjenta szczególnych procedur przygotowawczych. Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska podczas której opracowany zostaje szczegółowy plan leczenia, określona liczba sesji etc.
Ze względów bezpieczeństwa i zachowania kontroli nad całym procesem podczas zabiegu nie stosuje się znieczulenia, jednak dla komfortu Pacjenta, w czasie pracy na skórze lasera  skóra jest chłodzona strumieniem zimnego powietrza, co minimalizuje dolegliwości bólowe.
Lase iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone dając efekt gwałtownego złuszczania. Tym sposobem nierówności skóry zostają wypłycone. Natomiast frakcyjne działanie lasera iPixel powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne  namnażają się włókna kolagenowe, budując nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość rozstępu, o strukturze zbliżonej do blizny zostaje zatem wypierana na powierzchnię, przez co sam rozstęp ulega jeszcze większemu wypłyceniu.

 

Po zabiegu skóra Pacjenta jest mocno zaczerwieniona i może być opuchnięta. Ze względu na ablacyjny charakter zabiegu czyli zniszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, mogą się na niej pojawić również limfatyczne wysięki oraz niewielkie strupki i podkrwienia. Dlatego też w okresie pozabiegowym skórę należy traktować ze szczególną delikatnością: nie forsować, nie narażać na mechaniczne urazy, chronić i intensywnie łagodzić.
Cennik
 

I pixel frakcyjny laser ablacyjny roll on ( większa moc )
Usuwanie rozstępów

10/10 cm 1500 zł

Ipixel frakcyjny laser ablacyjny roll on ( większa moc )

Blizny i blizny potrądzikowe

Policzki 850 zł
Czoło 650 zł
Broda 550 zł
Plecy 20/20 cm 2800 zł
Blizna 3 cm 200 zł

Pakiet 6 zabiegów w odstępie 3 tygodni 20% taniej

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz