Upiększanie

Manicure & Pedicure de Lux SPA

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Piękne paznokcie dodają uroku, klasy i są synonimem elegancji. Z podobnych względów dbamy również o stopy. Troska o zdrową i gładką skórę stóp oraz wyrównane i błyszczące paznokcie jest istotna nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych.

Autorskie rytuały Enklawa Institute to wyjątkowa oferta, stworzona w taki sposób, aby wraz z  poprawą wyglądu dłoni niosły ze sobą chwilę głębokiego relaksu i przyjemności.

 

Manicure de Lux SPA Rituals z peelingiem

Luksusowy, aromatyczny i odżywczy zabieg na dłonie, wykonany wyjątkową linią produktów pielęgnacyjnych Rituals, których skład obfituje w energetyzujące i pachnące olejki, zmieszanych z odżywczymi mikroelementami oraz substancjami nawilżającymi.

Zabieg Spa jest połączony z manicure klasycznym lub manicure hybrydowym.

Manicure Dermalogica Anti-Aging

Ta usługa manicure jest idealna dla klientów poszukujących środków zapobiegawczych lub zwalczających skutki starzenia się rąk. Jest to luksusowa zabieg oparty na produktach marki Dermalogica, która niesie ze sobą rezultat rozjaśnionej, uelastycznionej i napiętej skóry.

Zabieg Spa jest połączony z manicure klasycznym lub manicure hybrydowym.

 

 

Manicure de Lux SPA z peelingiem

Zabieg oparty na połączeniu tradycyjnego manicure z peelingiem skóry dłoni oraz odżywczym masażem. Głęboko nawilża i regeneruje skórę dłoni. Usługa ta nadaje skórze jedwabistej gładkości, niweluje szorstkość, a także wzmacnia paznokcie.

Zabieg Spa jest połączony z manicure klasycznym lub manicure hybrydowym.

 

Manicure japoński

Zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Rytuał ten wzmacnia paznokcie, nadając im połysk, zasila je w składniki naturalne i witaminy, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci oraz prowadzi do ich wzmocnienia. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Powstały efekt, to jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia do około 2 tygodni. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, zabieg należy powtórzyć 3 – 4 razy w odstępie tygodniowym.

 

Pedicure OPI de Lux SPA

Zabieg rozpoczyna odprężająca kąpiel stóp. Następnie skóra stóp zostaję dokładnie wygładzona i wyrównana. Skóra dzięki odżywczym peelingom oraz nawilżającej masce zostaje poddana głębokiej odnowie. Relaksujący masaż sprawia, iż substancje aktywne z aplikowanych wcześniej preparatów są intensywniej przyswajane przez skórę. Po zabiegu stopy są wypoczęte, wygładzona a skóra nawilżona.

Zabieg Spa połączony z pedicure klasycznym lub pedicure hybrydowym.

 

 

Do pielęgnacji dłoni i stóp używamy produktów renomowanych marek: OPI, Indigo, Rituals, Dermalgica.  

 

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz