Henna brwi i rzęs

Enklawa Institute specjalizuje się w kształtowaniu łuków brwiowych. Osobom,  które nie zdecydują się na wykonanie makijażu permanentnego oferujemy zabieg geometrii, regulacji oraz koloryzacji brwi. Efekt prawidłowo ukształtowanych brwi zauważycie bezpośrednio po zabiegu.

Na czym polega zabieg henny?

Zabieg henny brwi ma za zadanie podkreślenie oczu i nadanie wyrazistości ich oprawie. Kolor henny dopasowywany jest indywidualnie do każdej klientki.  Natomiast celem zabiegu regulacji i geometrii brwi jest nadanie im odpowiedniego kształtu, podbijającego rysy twarzy i urodę klientki.

 

 

Jak wygląda zabieg henny?

Zabieg farbowania henną brwi oraz rzęs jest niezwykle szybki i prosty. Zabieg rozpoczyna się doborem odpowiedniego koloru henny oraz określeniem kształtu brwi. Następnie przygotowuje się farbowany obszar odkażając go oraz nakładając wazelinę lub odpowiedni krem. Podczas zabiegu nakłada się na rzęsy oraz brwi odpowiednio dobraną mieszankę. Wykorzystuje się do tego specjalne patyczki lub szczoteczkę. Po kilku minutach zwilżonym wacikiem zmywa się z włosków pozostałą mieszkankę. Ostatnim etapem zabiegu jest regulacja brwi i nadanie im pożądanego kształtu za pomocą pęsety.

Dla kogo skierowany jest zabieg henny?

Korzystając z zabiegu podkreślania brwi oraz rzęs henną masz pewność, że staną się one bardziej wyraziste, grubsze oraz uzyskają głęboką barwę. Regulacja brwi potrafi poprawić proporcje i kształt twarzy – dobrze dopasowane brwi mogą skutecznie ukryć jej mankamenty.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów henny?

Do najczęściej wymienianych przeciwskazań należą alergia na hennę, stany zapalne i alergiczne skóry w obrębie wykonywanego zabiegu, choroby skóry, uszkodzenia, skaleczenia, otarcia, oparzenia okolic brwi i oczu.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu henny?

Zaleca się powtarzanie zabiegu co 2-3 tygodnie.

Ile trwa zabieg henny?

Wykonanie zabiegu zajmuje około 20 minut.

Medycyna estetyczna

Enklawa

Więcej...

Endermologie LPG Alliance

Enklawa

Więcej...

Laseroterapia

Enklawa

Więcej...

Kosmetologia

Enklawa

Więcej...

Zabiegi na

twarz

Enklawa

Więcej...

Makijaż

Permanentny

Enklawa

Więcej...

Upiększanie

Enklawa

Więcej...

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz