Upiększanie

Henna marokańska

Henna marokańska

Enklawa Institute specjalizuje się w kształtowaniu łuków brwiowych. Osobom,  które nie zdecydują się na wykonanie makijażu permanentnego oferujemy zabieg geometrii, regulacji oraz koloryzacji brwi. Efekt prawidłowo ukształtowanych brwi zauważycie bezpośrednio po zabiegu.

 

Czym jest henna marokańska?

Choć moda się wciąż się zmienia, to na przełomie lat, brwi zawsze będą stanowiły oprawę oczu i ich ramę. Gęste i wyraziste brwi to dla współczesnej kobiety obowiązkowy atrybut jej wizerunku. Henna marokańska  to alternatywa dla tradycyjnych zabiegów henny oraz dla osób, które nie zdecydowały się do tej pory na makijaż permanentny.

 

 

Jak wygląda zabieg henny marokańskiej?

Zabieg henny marokańskiej rozpoczynamy konsultacją, w trakcie którego ustalamy oczekiwania klientki odnośnie oczekiwanego efektu. Kolejnym etapem jest dobór koloru i tonację odpowiedniej urody klientki – szeroka paleta barwników pozwala na niemal bezbłędny dobór odpowiedniego koloru. Po dezynfekcji i przygotowaniu skóry nakładamy mieszankę trzykrotnie. Przy zabiegu henny marokańskiej znacznie więcej czasu, niż podczas nakładania klasycznej henny, poświęcamy na uzyskanie idealnie dopasowanych i symetrycznych brwi. W tym celu używamy nitek, miarek, cyrkli, aby mieć pewność, że wszystko jest dokładnie wymierzone i narysowane. Zabieg wymaga sporej precyzji, skrupulatności  oraz wprawnej ręki.

 

Dla kogo skierowany jest zabieg henny marokańskiej?

Zabieg henny marokańskiej gwarantuje nienaganny kształt i wyrazisty kontur brwi. Henna marokańska pozwala na rekonstrukcję naturalnego łuku brwiowego, nawet w miejscach gdzie włosek jest o wiele rzadszy i jaśniejszy. Zabieg polecany jest przede wszystkim posiadaczkom bardzo jasnych i mało widocznych brwi. Świetnie sprawdzi się u pań z siwymi włoskami, ubytkami w brwiach lub zupełnym ich brakiem, np. po chemioterapii.

 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów henny?

Do najczęściej wymienianych przeciwskazań należą alergia na hennę, stany zapalne i alergiczne skóry w obrębie wykonywanego zabiegu, choroby skóry, uszkodzenia, skaleczenia, otarcia, oparzenia okolic brwi.

 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu henny?

Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 6 tygodni.

 

Ile trwa zabieg henny?

Wykonanie zabiegu zajmuje około 40 minut.

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz