Makijaż Permanentny

Long time liner makijaż długotrwały


Oficjalny blog Long Time Liner Polska
http://www.makijazpermanentny.expert/

LONG-TIME-LINER – NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA DLA TWOJEGO PIĘKNA

Long-Time-Liner to niemiecka marka makijażu permanentnego, która kładzie nieustanny nacisk na doskonalenie się i najwyższą jakość produktów. Marka od początku starała się sprostać najwyższym standardom i stosowała się do najbardziej wymagających norm. Dzięki tym staraniom w dniu dzisiejszym może z powodzeniem szczycić się numerem 1 na świecie wśród metod makijażu permanentnego, a kobiety korzystające z zabiegów naturalnym pięknem na co dzień. Long-Time-Liner oferuje barwniki najwyższej jakości, które są nie trwałe trwałe a przy tym bardzo naturalne i piękne w kolorach.
Firma Long-Time-Liner od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku produkuje barwniki pigmenty do makijażu permanentnego we własnym laboratorium w Monachium. Produkcja barwników do makijażu permanentnego odbywa się w sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wszystkie barwniki do makijażu permanentnego posiadają certyfikat oraz spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Aparat do mikropigmentacji Conture-Liner Duo to najwyższej jakości sprzęt do precyzyjnego podawania barwników. Składa się z elektronicznego sterownika, do którego można podłączyć dwie precyzyjnie działające rączki. Sterownik dba o dokładny, równomierny i cichy przepływ barwnika oraz krótkie odstępy między podaniami. Najdelikatniejsze i najbardziej precyzyjne wykonanie wśród wszystkich sprzętów dostępnych na rynku.

Ponadto aparat posiada system zintegrowanego przepływu barwników, dzięki któremu barwniki są bezpośrednio podawane do końcówki (unikanie niehigienicznego zanurzania końcówek w buteleczkach z pigmentem). Mechanizm tłoczący umożliwia równomierną i spokojną pracę. Podczas zabiegu igły są połączone z osłonką zabezpieczającą. Kiedy liner nie pracuje igła automatycznie chowa się w osłonce, zmniejszając tym samym ryzyko zranienia. Poszczególne przykręcane części zamienne można dezynfekować i sterylizować. Spełniają one wszelkie wymagania medyczne i kosmetyczne.

Konsultacja

Konsultacja przed makijażem jest najważniejszym aspektem udanego i pięknego makijażu, który będzie współgrał z urodą Klientki.
Każdy zabieg zaczynam od rozmowy, wsłuchuję się Wasze potrzeby oraz doradzam jaki makijaż będzie dla Was najbardziej odpowiedni?

Makijaż jest dla mnie pasją i miłością a jednoczenie stał się moją pracą. Artystyczne spojrzenie na ten piękny zawód pozwala na spełnianie moich marzeń jakimi są właśnie najpiękniejsze makijaże którymi się mogę z Wami podzielić?

Konsultacja z rysunkiem – 20 min 100 zł
Konsultacja bez rysunku -10 min darmowa

Brwi

 

Marta Czerkawska Burgs jest prekursorem metody włoskowej w Szczecinie i jako pierwsza wprowadziła markę Long Time Liner do naszego miasta.
Perfekcyjnie z coraz to większą starannością od 8 lat malujemy pięknie ułożone włoski do złudzenia przypominające naturalne brwi.

 

Ombre brows
Bardzo modnym efektem makijażu jest malowanie brwi z cieniowaniem ombre. Nasada brwi jaśniejsza, przyciemniająca się na łuku daje idealny kształt a jedocześnie delikatność poprzez lekkość przodów brwi.

Brwi włoskowe
Idealne odzwierciedlenie naturalnych brwi dzięki idealnej technice malowania pojedynczych cieniutkich włosków. Jesteśmy pierwszym gabinetem który wprowadził metodę włoskową w Szczecinie.

Brwi Vouge natural
Malowanie brwi bez zaznaczenia idealnej lini, bardzo naturalne, dające efekt nie wyregulowanych brwi.
Przecieniowane w środku brwi aby nadać gęstości od środka brwi tak jak w naturalnych brwiach.

Brwi po innym gabinecie
Jeśli potrzebujesz nowego makijażu a poprzedni już wystarczająco się rozjaśnił możemy wykonać pigmentację naprawczą. Możliwe tylko wtedy kiedy stary makijaż jest jasny w innym wypadku polecamy usuwanie laserowe.

 

 

 

Usta

 

Pigmentacja ust to jedna z najtrudniejszych pigmentacji ze względu na delikatność tej okolicy.
Pięknie namalowane usta dodają nam świeżości oraz uzyskujemy efekt odmłodzenia.
Pigmentacja usta Long Time Liner jest najbardziej precyzyjną a jednocześnie najdelikatniejszą z metod.

Usta full lips
Piękny efekt nasyconych pełnych ust. Malowanie konturu poprzez cieniowanie oraz wypełnienie aż do zgubienia koloru.

Usta Aquarelle
Efekt możliwy przy naturalnie jasnych i idealnych ustach najczęściej i bardzo młodych osób. Uzyskujemy efekt półprzezroczystego błyszczyka.

3 D
Efekt optycznie powiększonych ust z rozjaśnieniem od środka ust oraz przy serduszku z białym konturem. Przy tej pigmentacji używamy dwóch kolorów barwnika plus barwnik biały.

 

Makijaż oka

Kreski w lini rzęs
Piękne podkreślenie tęczówki oka oraz zagęszczenie rzęs bez nadania kształtu.
Kreska daje wrażenie intensywniejszego koloru oka oraz naturalności.

Kreska Eyeliner
Kreska mocniejsza kształtująca oko z delikatnym wyciągnięciem kreseczki. Przed makijażem wykonujemy idealny rysunek który jest najistotniejszym etapem zabiegu.

Kreska Eyeliner + cień
W tym przypadku możemy wykonać kreskę mocniejsza lub cieńsza eyelinerową z jej wycieniowaniem aby efekt był bardziej miękki w stylu casualowym.

Kreska dolna
Kreskę dolna polecamy jako uzupełnienie górnej raczej nie polecamy jako osobnej kreski.

Ceny

Brwi
Brwi włoskowe 1000-1100 zł
Brwi ombre 1100-1200 zł
Odnowienie makijażu w zależności od wyglądu brwi – 600-800 zł ( do 1,5 roku )
Przy całkowitym zaniku koloru brwi lub dodatkowych zmianach np. pogrubienie cena jak nowy makijaż

Usta
Usta 3D 1400 zł
Usta full lips 1400 zł
Usta Aquarelle 1200 zł
Pigmentacja medyczna z wyrównaniem ust 1500 zł
Odnowienie ( do 2 lat ) 1000 zł
Przy całkowitej zmianie koloru cena liczona jak
nowy makijaż

Kreski
Kreski w lini rzęs 500 zł
Dolna cieńka kreska kreska 500 zł
Kreska Eyeliner 700-800 zł
Kreska Eyeliner i cieniowanie 900-1200 zł
Odnowienie kresek w zależności od wyglądu ( do 2 lat ) 400-800 zł

W cenę zabiegu wliczone są dwie wizyty, druga po 3 do 6 tygodni.

Barwniki używane przy pigmentacji są najwyższej jakości i prosimy nie porównywać z cenami w innych gabinetach (nasze barwniki z certyfikatem medycznym 400-600 zł a barwniki często używane w innych gabinetach to koszt 40-100 zł przy czym są rakotwórcze i zanieczyszczone metalami ciężkimi)

Przy rezerwacji terminu jest wymagana wpłata zadatku (200 zł) na numer konta 69 1140 2004 0000 3602 7418 5332 z dopiskiem terminu makijażu.
Zadatek jest bezzwrotny w momencie odwołania wizyty.

Galeria zdjęć Instagram Facebook

Wybierz swój ulubiony efekt i skonsultuj czy u Ciebie będzie odpowiedni!

 

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz