Laseroterapia

Termolifting NIR

Alma harmony XL PRO Thermolifting NIR

 

Izraelska firma Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, światło, fale radiowe oraz ultradźwięki, przeznaczonych dla medycyny estetycznej z którą współpracują najlepsze Kliniki w Polsce i na Świecie.

 

Termolifting NIR to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę. Wysyłane fale mają długość do 1300 nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skórnych do ok. 40-44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności.

 

Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej oraz naczyniowej.

 

Zabieg odpowiedni jest dla osób, które:

mają opadające powieki i policzki, opadający owal twarzy, zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe,

-wiotkość w obrębie: brzucha, ud (także ich wewnętrzna strona), obszar nad kolanami, również wewnętrzna strona ramion, a nawet skóra dłoni,

-chcą poprawić gęstość skóry,

-jako profilaktyka przeciwstarzeniowa w wieku 25-35 lat.

 

Termolifting NIR jest niezwykle szybkim i  bezbolesnym zabiegiem. Możemy nazwać ten zabieg zabiegiem bankietowym który polecamy na dzień przed planowanym uroczystym wyjściem.

Zabieg jest bardzo bezpieczny, ponieważ dawka światła podczerwonego jest z góry ustalona tak, by Pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Dodatkowo zaawansowany system chłodzący, chroni skórę przed poparzeniem. Jest tzw. zabiegiem lunchowym po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności. Pojawić się może jedynie lekki obrzęk, czy zaczerwienienie wokół miejsca poddanego zabiegowi, które znika samoistnie po upływie kilku godzin.

 

Zabieg laserowego ujędrniania trwa od 30 do 60 minut i zależy od wielkości obszaru ciała, na którym jest on przeprowadzany. Osoby między 25-35 rokiem życia profilaktycznie mogą wykonać 1 zabieg, natomiast osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię ok. 4 zabiegów co 4 tygodnie.

 

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, odpowiednio napięta i odzyskuje utraconą elastyczność. Najistotniejsze rezultaty to wygładzenie oraz spłycenie bruzd, jak również podniesienia owalu twarzy. Długotrwałym skutkiem zabiegu jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, aż o 30 procent.
Rezultaty uzyskane w odbudowie gospodarki kolagenowej skóry uwidaczniają się dwuetapowo. W dniu zabiegu dochodzi do termo-skurczu już istniejących włókien, natomiast produkcja nowych rozkłada się na okres od 1 do 6 miesięcy po zabiegu, co zapewnia naturalny efekt na dłuższy czas. Efekty przeprowadzenia takiego zabiegu to odpowiednio napięta, ujędrniona i elastyczna skóra.

 

Cennik

Twarz 550,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 950 zł
Ramiona ? wewnętrzna strona 600 zł
Piersi + dekolt 750 zł
Nir z Age Smart Dermalogica 680 zł

Pakiet 4 zabiegów -20%
Pakiet kombinacji laserowych 10 zabiegów -30%

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz