Laseroterapia

Laserowe usuwanie owłosienia SHR

TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA ? SHR

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób na gładkie ciało bez zbędnych włosków. Z wykorzystaniem mocy lasera można w łatwy sposób pozbyć się niechcianego owłosienia. Rewolucyjna metoda usuwania włosów IPL + RF z opcją SHR, łącząca technologię laserową i korzyści wynikające z metody zastosowania światła intensywnie pulsującego!

 

Czym jest metoda depilacji laserowej SHR?

SHR, czyli Super Hair Removal, to metoda usuwania włosów łącząca w sobie technologię laserową i specyfikę światła pulsującego. Przewagą tej technologii jest wyższa skuteczność w usuwaniu jasnych włosów, niż w innych metodach depilacji. Laser SHR można z powodzeniem stosować również przy ciemnej karnacji. Dzięki melaninie włosa transportowane są impulsy światła, które niszczą cebulkę włosa. Laser dostępny w Enklawa Institute posiada metodę ?In Motion?, która rozgrzewa obszar zabiegowy wolniej i w dłuższym czasie. Oznacza to trwałe usunięcie włosów w sposób bardziej efektywny, niż w przypadku urządzeń emitujących wysoki poziom mocy i krótki czas nagrzewania. Dodatkową zaletą lasera SHR  jest bezpieczeństwo i kontrola w niszczeniu mieszka włosowego.

 

Dla kogo skierowana jest metoda depilacji SHR?

Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest szczególnie dla osób, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji, np. zapalenie mieszków włosowych po depilatorze elektrycznym oraz dla tych, którzy zmęczeni są ciągłym goleniem włosków na ciele. Dzięki innowacyjnej metodzie depilacji laserowej stosowanej w Enklawa Institute można na zawsze pożegnać się ze zbędnym owłosieniem bez podrażnień, krostek i wysuszania skóry.

 

Czy zabieg depilacji laserem SHR jest bolesny?

Zabiegi depilacji naszym laserem wiążą się ze znacznie mniejszym bólem lub jego całkowitym brakiem, precyzją wykonanego zabiegu oraz długotrwałym efektem. Ponadto całkowicie bezpiecznie można poddawać się depilacji także latem.

 

Czy zabieg depilacji laserem SHR jest bezpieczny?

Innowacyjny zabieg depilacji laserowej SHR jest w 100% bezpieczny. Wszystko dzięki precyzyjnemu dobraniu długość fali, które podczas oddziaływania siłą ciepła uszkadzają mieszki włosowe bez ryzyka poparzeń skóry.

 

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać pożądane efekty?

Zaleca się wykonanie co najmniej sześciu zabiegów na dany obszar w odstępie od 4 do 6 tygodni.

 

Czy istnieją specjalne zalecenia, których należy przestrzegać w trakcie wykonywanej serii zabiegów?

Po zabiegu należy przestrzegać zaledwie kilku zaleceń takich jak unikanie korzystania z sauny, basenów oraz opalania się przez ok. 4 tygodnie oraz stosowanie kremów przeciwsłonecznych. Należy również intensywnie nawilżać skórę. Przez cały okres leczenia należy stosować się do dodatkowych zaleceń kosmetologa.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej SHR?

Do głównych przeciwwskazań należą:

– opalenizna

– przyjmowanie leków światłouczulających

– ciąża i okres karmienia

– aktywne nowotwory

– infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu wykonania zabiegu

– stosowanie samoopalaczy, bronzerów

 

Ile trwa zabieg depilacji laserowej SHR?

Czas trwania zależnie od partii ciała wynosi od 15 do 30 minut.

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz