Laseroterapia

Laserowe nanosekundowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie makijażu i tatuażu

LASER MEDYCZNY Q-SWITCH ND:YAG Alma Harmony XL Pro

Do niedawna decyzja o posiadaniu tatuażu była nieodwracalna. Dziś, dzięki zaawansowanej technologii można usunąć niechcianą ozdobę. Dostępny w Enklawie laser najnowszej generacji Laser Q-switch Alma Harmony XL Pro kumuluje energię w ultrakrótkim impulsie w efekcie czego cząsteczki barwnika ulegają rozbiciu bez nadmiernego przegrzania tkanek. Dzięki zastosowaniu unikalnych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i bezpieczne.

 

Dzięki laserowi możesz usunąć niechciane tatuaże, nawet ciemne i kolorowe oraz pozbyć się nieudanego makijażu permanentnego.

 

Zabieg laserem Nd:YAG Q – switch jest systemem odpowiadającym najnowszym standardom, zmniejsza ryzyko powstania blizn czy powikłań do minimum.

 

Strzały lasera powodują delikatne powierzchowne uszkodzenia naskórka, które szybko się goją. Po kilku dniach drobne strupki odpadają odkrywając zaczerwieniony naskórek, który należy chronić przed słońcem (w razie konieczności kremem z wysokim faktorem). Istnieje bardzo niewielkie ryzyko powstania blizn z wyjątkiem przedwczesnego zrywania strupków i ewentualnej infekcji.

 

Rzadko niektóre pigmenty reagują na światło lasera zmianą koloru, lub powodują reakcje alergiczne. Przy makijażu ust lub pozostałościach po korektorze polecamy usuwanie remover. Zabieg nie jest wskazany osobom czarnoskórym oraz o bardzo ciemnej karnacji. Przy tatuażach o bardzo dużej powierzchni, np. całe plecy, zabieg jest odradzany.

Wykonujemy bardzo dużo zabiegów usuwania starego makijażu z idealnymi efektami. Nowy makijaż polecamy po upływie 3 miesięcy od usuwania laserowego.

 

Zabieg usuwania tatuażu brwi 200- 300 zł
Zabieg usuwania tatuażu 1cm2  50 zł

Usuwanie makijażu Remover

Tattoo Remover to unikalna metoda ekstrakcji tatuażu lub makijażu permanentnego, która została tak zaprojektowana aby całkowicie usunąć tatuaż lub makijaż permanentny. Tattoo Remover to bezpieczna substancja chemiczna, której aplikacja odbywa się w podobnej formie jak wykonanie zabiegu tatuażu lub mikropigmentacji. Jego zadaniem jest absorpcja pigmentu na powierzchnię skóry, skumulowanie go w postać strupa i przeprowadzenie skóry przez proces pełnej regeneracji. Zabieg został dokładnie zbadany, opracowany i sprawdzony przez ponad dziesięć lat. Od ośmiu lat jest stosowany z powodzeniem na całym świecie.

 

Zalety metody:
-Skuteczność na poziomie 92% potwierdzona naukowymi badaniami, wystarczą 2-3 zabiegi do pełnego sukcesu,
-Nie reaguje selektywnie na żaden kolor, co oznacza, że tak samo skutecznie działa na pigment czarny, zielony, czerwień czy niebieski,

Nowa metoda rejuvi według niektórych specjalistów jest ona o wiele skuteczniejsza niż laser i mniej bolesna. Preparat firmy Rejuvi za pomocą urządzenia jest wprowadzany w górne warstwy naskórka, zmiękcza barwnik i umożliwia zainicjowanie przez układ odpornościowy procesu gojenia. Substancje zawarte w preparacie są absorbowane przez pigmentowane komórki naskórka i wiążą pigment. Barwnik wychodzi stopniowo na powierzchnię skóry wraz z preparatem. Następnie w ciągu 6-8 tygodni na poddanym terapii fragmencie skóry tworzy się strupek, który po pewnym czasie sam odpada, odkrywając w miejscu starego tatuażu zaczerwienioną część skóry. Miejsce po usuniętym tatuażu przez kilka tygodni należy pielęgnować za pomocą specjalnego kremu ochronnego. Długość terapii uzależniona jest od wielkości tatuażu, jednorazowo można wprowadzić preparat na powierzchni 3cm2 skóry. Wykonujemy zabiegi usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego metodą ekstrakcji chemicznej preparatem Rejuvi. Zatem skuteczność zabiegu zależy od aktualnego stanu skóry. Preparat Rejuvi wykazuje brak wybiórczego działania na barwnik – usuwa każdy barwnik. Liczne substancje nieorganiczne (zbliżone chemicznie do pigmentów tatuażu) wykorzystywane są do zmiękczania i pobudzania pigmentów tatuażu. Jest to łagodny i mało obciążający proces chemicznej ekstrakcji, który powoduje minimalne zniszczenie skóry.

 

Zabieg usuwania brwi, ust, kresek 200- 300 zł

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz