Laseroterapia

Laser frakcyjny nieablacyjny CLEAR LIFT

Laseroterapia frakcyjna w postaci Clear Lift jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: wiotczenia, pojawiania się zmarszczek, utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy.

Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów frakcyjnych nieablacyjnych przez co jest zabiegiem całorocznym oraz niewymagającym rekonwalescencji. Najbardziej zaawansowana technologia na Świecie bez uszkodzenia warstwy rogowej skóry!

Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Wskazania:

 

Clear Lift jest rekomendowany dla Pacjentów, którym zależy na:
– skutecznej korekcji zmarszczek,
– wymodelowaniu owalu twarzy,
– wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
– przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
– usunięciu przebarwień,
– laserowym odmłodzeniu twarzy.

 

Po zabiegu Clear Lift pacjent praktycznie bezboleśnie i szybko może osiągnąć wymarzone efekty w postaci gładkiej i elastycznej skóry, kształtnego owalu twarzy, idealnego kolorytu i gęstości skóry. Laserowe odmładzanie daje spektakularne efekty.
Pierwsze efekty zabiegów laserowego odmładzania widać kilkanaście dni po zabiegu, zaś pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach, a efekty optymalne uzyskuje się po około roku, po wykonaniu serii zabiegów. Ponieważ podczas jednego zabiegu naświetlane jest około 20-25% powierzchni leczonej skóry, rekomendacja poparta badaniami klinicznymi wskazuje jako optymalne przeprowadzenie serii około 5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

 

Zabieg Clear Lift nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie.
Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozleglej powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu praz elastyny.

 

Cennik

Twarz 700-850 zł
Czoło 300,00 zł
Okolice oczu 300 zł
Okolica ust 300 zł
Szyja 400,00 zł
Dekolt 500 zł
Twarz + szyja 1 000,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 1 500,00 zł
Grzbiety rąk 350 zł

Pakiet 6 zabiegów w odstępie 1-2 tygodni, ostatni zabieg po 3 miesiącach 20% taniej

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz