Laseroterapia

Laser frakcyjny IPixel

Laserowe odmładzanie skóry Alma Harmony XL PRO

Laser Ipixel  jest jedną z najlepszych odpowiedzi, jakie ma współczesna medycyna i kosmetologia na problem, jakim są wyraźne oznaki starzenia skóry, brak jędrności oraz nierówna struktura skóry a przede wszystkim rozszerzone pory.

laser szczecin

 

To nowoczesne medyczne urządzenie, dzięki swoim możliwościom w bardzo szybki i skuteczny sposób spowoduje, że zmarszczki na Twojej skórze wygładzą się, skóra nabierze świeżego, zdrowego wyglądu i naturalnego, pięknego kolorytu.

 

W wyniku zabiegów laserem iPixel skóra Pacjenta ulega wyraźnemu odmłodzeniu: poprawia się jej koloryt, zmarszczki stają się wyraźnie płytsze lub całkowicie się wyrównują, znikają wszelkiego rodzaju nierówności skórne, a twarz zyskuje zupełnie nowy, zdrowy blask.
Tuż po samym zabiegu ze względu na jego ablacyjny charakter, czyli naruszanie zewnętrznej warstwy naskórka, na twarzy mogą wystąpić opuchlizna zaczerwienia, a także strupki i podkrwawienia podskórne. Wszystkie efekty uboczne znikają jednak w ciągu maksymalnie kilku tygodni.

 

Efekty będą widoczne już po wykonaniu jednorazowego zabiegu, jednak dla uzyskania sektakularnych rezultatów rekomendujemy wykonanie zabiegów w serii od 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodni.

 

 

Wskazaniami do zabiegu resurfacingu czyli odmładzania twarzy laserem iPixel są wyraźne oznaki starzenia skóry:

 

– głębokie, widoczne zmarszczki,
– ziemisty kolor skóry,
– utrata kształtu owalu twarzy,
– utrata jędrności skóry
– nierówna struktura skóry, rozszerzone pory

 

A także przy użyciu innych parametrów i innej głowicy stosujemy przy :

 

– usuwaniu blizn potrądzikowych
– usuwaniu starych blizn powypadkowych
– usuwaniu blizn cesarskich

 

Dzięki frakcyjnemu działaniu lasera skóra Pacjenta zostaje „podziurkowana” siateczką mikrouszkodzeń. Dookoła uszkodzonych obszarów pozostają kolumny zdrowych, nieuszkodzonych komórek, które są stymulowane do intensywnej odbudowy uszkodzeń. Dzięki temu namnażają się nowe włókna kolagenowe i elastyczne, co jest bezpośrednią przyczyną ujędrniania twarzy i odzyskiwania jej kształtu.

 

Cennik

Twarz 750 – 950 zł
Policzki 600,00 zł
Czoło 400,00 zł
Okolice oczu 380 zł
Okolice ust 380 zł
Szyja 700,00 zł
Dekolt 800,00 zł
Twarz + szyja 1 150,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 1 450,00 zł
Biust + dekolt 1200 zł
Ramiona (rogowacenie mieszkowe) 600-800 zł
Grzbiety rąk 400 zł
Brzuch 20×20 cm (rolka) 1200 – 1400 zł
Pośladki (rolka) 1100 – 1400 zł

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz