Kosmetologia

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Revitacare

 

Revitacare to francuskie laboratorium specjalizujące się w badaniu, tworzeniu i produkcji prepearatów do mezoterapii, mezoplastyki oraz biorewitaizacji, wykorzystywanych w leczeniu i zapobieganiu starzenia się skóry.
Produkty REVITACARE spełniają zasadnicze wymogi Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych jak również 2007/47/EC.
Zabieg mezoterapii z CYTOCARE ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i kompleksu odmładzającego CT50. Spłyca drobne, powierzchowne zmarszczki, wygładza, przywraca skórze blask oraz działa antyoksydacyjnie. Zagęszczający skórę kompleks odmładzający składający się z fibroblastów wewnętrznie uelastyczniający skórę oraz z keranocytów chroniącą przed nawrotami.

 

mezoterapia igłowa szczecin

 

Okolica oczu / ust – 350 zł
Twarz – 420 zł
Szyja – 300 zł
Dekolt – 450 zł
Twarz + szyja – 650 zł
Twarz + dekolt – 620 zł
Szyja + dekolt – 620 zł
Twarz + szyja + dekolt – 900 zł

Mezoterapia igłowa pod oczy Light Eyes

Light Eyes Ultra jest wyjątkowym koktajlem rewitalizującym do skóry twarzy. O jego wyjątkowości stanowi przede wszystkim bogaty skład, w którym znajdziemy szereg składników zarówno leczniczych, jak i odżywiających naszą cerę.
 
Do najważniejszych z nich należy kwas hialuronowy oraz rośliny takie jak jagoda, rozmaryn i ruszczyk; zawiera także dużą dawkę witaminy C. Dzięki temu pozwala nie tylko na usuwanie zmarszczek, ale także i na niwelowanie innych niedoskonałości skóry – cieni pod oczami czy opuchlizny. Stosowanie preparatu doskonale wpływa również na prawidłowy przebieg naturalnych procesów w naszej skórze; dzięki niemu poprawia się między innymi mikrokrążenie.
 
Produkt może być stosowany w celu zniwelowania wielu niedoskonałości cery. Przeznaczony jest do stosowania na skórze w okolicy oczu. Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się tam wody, poprawia elastyczność skóry i zapobiega powstawaniu w tym miejscu zmarszczek. Jest świetną propozycją dla osób, które zauważają u siebie cienie pod oczami oraz opuchnięte, przemęczone powieki.
 
Okolica oczu – 320 zł

 
mezoterapia szczecin

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz