Kosmetologia

Geneo


Chcesz szybko i naturalnie wygładzić skórę, pobudzić w niej procesy regeneracyjne, dogłębnie ją nawilżyć i dotlenić od środka. Ten zabieg jest także idealny dla Twoich dłoni, które błyskawicznie odzyskają zdrowy koloryt i gładkość. Geneo jest zabiegiem bankietowym, idealnym przed wielkim wyjściem!

 


Geneo? to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

 

Inspiracją do stworzenia Geneo? były gorące źródła. Naśladując ich dobroczynne działanie, Geneo? inicjuje skuteczne oczyszczanie skóry dzięki jednoczesnemu zastosowaniu opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Wywołuje to w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, która polega na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego, a tym samym zwiększaniu jej przepływu w naczyniach włoskowatych i stymulacji metabolizmu komórek skóry. Geneo? jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

 

Metoda ta zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry i wszystkich obszarów twarzy. W zależności od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, zabieg występuje w dwóch wersjach: NeoRevive? i NeoBright?.

Cennik
Twarz  250 zł

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz