Endermologie LPG Alliance

Ciało – Endermologia

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE – SKUTECZNE ODMŁADZANIE I WYSZCZUPLANIE

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy.

Poznaj nowy wymiar Endermologie Alliance – skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie.

 

endermologia lpg szczecin

 

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia LPG Alliance to rodzaj masażu podciśnieniowego, podczas którego fałd skóry jest zasysany przez rolki głowicy urządzenia, które obracają się i rolują skórę. Podczas procesu rolowania skóry dochodzi do przyspieszenia metabolizmu w komórkach skóry, pobudzenia krążenia oraz uruchomienia procesu intensywnej regeneracji. Przyspieszony metabolizm międzykomórkowy usuwa uwolnione toksyny oraz  tłuszcz. Dodatkowo w skórze rozpoczyna się intensywna produkcja kolagenu i elastyny. Masaż skóry odbywa się przez specjalny kostium, który każdy pacjent otrzymuje przed zabiegiem. Kostium wykonany z rozciągliwego materiału tak, aby mógł dopasować się do każdej sylwetki.

 

Jakie są wskazania do zabiegu endermologii?

  

Endermologia – odmładzanie

Zabieg endermologii oddziałuje intensywnie na tkankę łączną właściwą, która składa się głównie z komórek zwanych fibroblastami. Komórki te produkują kolagen i elastynę – białka, które odpowiadają za elastyczność i sprężystość skóry. W trakcie zabiegu skóra stymulowana jest rolkami, co działa stymulująco na fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, co w rezultacie skutkuje odmłodzeniem skóry.

 

Endermologia – redukcja cellulitu i odchudzanie

Podczas zabiegu ciało poddawane jest mocnemu uciskowi, co działa pobudzająco na przyspieszenie metabolizmu. Następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego efektem jest:

– redukcja cellulitu tłuszczowego i wodnego,

– wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,

– poprawa elastyczności skóry,

– redukcja obrzęków.

 

Endermologia – oczyszczanie organizmu z toksyn

Intensywny masaż drenujący stymuluje krążenie krwi i limfy, dzięki czemu organizm w naturalnym procesie powoduje wydalanie nadmiaru płynów, stymuluje wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.

 

Endermologia – działanie terapeutyczne

W trakcie zabiegu endermologii organizmie wyzwalają się endorfiny, które powodują uczucie odprężenia i zadowolenia oraz działają kojąco na wszelkie dolegliwości związane z napięciem. Endermologia Alliance może być śmiało wykorzystywana w celu:

– leczenia uszkodzeń więzadeł i ścięgien,

– usuwania bólów mięśni, bólu szyjnego, pleców, stawu łokciowego, bóle kolan, stóp, dłoni,

– likwidowania obrzęków.

 

endermologia zabiegi szczecin

 

Na jakie partie ciała możemy działać podczas zabiegu endermologii?

– pośladki

– talia

– brzuch

– ramiona

– plecy

– uda

– kolana

– łydki

 

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać pożądane rezultaty?

W zależności od potrzeb i oczekiwanych rezultatów terapię przeprowadza się w seriach po 8, 12 lub 16 zabiegów. Należy zachować co najmniej 24- godzinną przerwę pomiędzy zabiegami. Rezultaty endermologii będą widoczne już po kilku tygodniach.

 

Czy istnieją specjalne zalecenia, których należy przestrzegać w trakcie wykonywanej serii zabiegów?

W trakcie terapii zabiegowej zaleca się przestrzegać podstawowe zasad zdrowego odżywiania, aktywność fizyczna oraz – w celu uzyskania pełnego efektu drenującego – wypijanie od 2 do. 2,5 l wody dziennie.

Należy wziąć pod uwagę, iż rezultaty, jakie jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki zabiegom Endermologii LPG Alliance zależą od indywidualnych cech ciała pacjenta, jego  fizjologii oraz nawyków żywieniowych.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Endermologii?

Endermologia, nie może być stosowana u pacjentów z dużą ilością tłuszczaków, przepukliną brzuszną, zapaleniem żył czy aktywną chorobą nowotworową. Endermologii nie powinni poddawać się pacjenci z bolesnymi żylakami lub skłonnością do ich powstawania.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg endermologii nie jest bolesny.

 

Ile trwa zabieg endermologii?

Jeden zabieg zajmuje około 45 minut.

endermologaendermolab lpgendermologia szczecin

Copyright - Enklawa Institute Szczecin. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz