Instytut

Enklawa

Enklawa Institute Dermalogica&Lasers

Zapraszamy Państwa do autoryzowanego Instytutu Dermalogica, w którym proponujemy zarówno zabiegi kosmetologii tradycyjnej, jak i te z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Od 10 lat jesteśmy autoryzowanym Instytutem Dermalogica, amerykańskiej marki koncentrującej się na problemie skórnym oraz doborze właściwej terapii zabiegowej. Dermalogica jest wyborem numer 1 na świecie w pielęgnacji skóry. Do tej pory marka zdobyła 300 nagród dla wszystkich produktów, badanych i opracowywanych przez The International Dermal Institute.  Naszym celem jest indywidualne wskazanie właściwej pielęgnacji, a następnie osiąganie najwyższych efektów jej stosowania.
Współpracujemy z najlepszymi markami dermokosmetycznymi i medycznymi posiadającymi certyfikaty UE, nagradzanymi między innymi „Perłą Dermatologii”. Jedną z ważniejszych części zabiegowych jest laseroterapia z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Alma Harmony XL Pro, który pomaga ujrzeć perfekcyjną skórę w bezpieczeństwie potwierdzonym badaniami klinicznymi.

Częścią programu Instytutu jest perfekcyjnie i subtelnie wykonywany makijaż permanentny. Nasze wieloletnie doświadczenie i staranność z jaką go wykonujemy, gwarantuje Państwu wymarzony efekt, z zachowaniem zasad najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jesteśmy prekursorem w stosowaniu metody włoskowej  Long Time Liner, cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych Klientek.

W naszym Instytucie możecie Państwo także zadbać o dłonie i stopy, z wiodącą światową marką OPI, liderem lakierów.

Proponujemy także rekomendację, edukację pielęgnacyjną  i sprzedaż produktów detalicznych Dermalogica.

Zapraszamy na konsultacje, z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu prowadzonych przez nas usług, stosowanych kosmetyków i zabiegów.

Zapraszam serdecznie
Marta Czerkawska- Burgs

Właściciel / manager
Specj.kosmetologii i laseroterapii / linergistka

Marta Czerkawska-Burgs

Absolwentka prestiżowej Szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner, kursu Purebeau oraz Swiss Color, a także wielu licznych szkoleń z zakresu kosmetologii oraz makijażu permanentnego.
Od ponad 18 lat w branży kosmetologicznej, kreuje wizerunek pięknych i nowoczesnych kobiet. Starannie dobiera zabiegi, pracując na najlepszych, światowych kosmetykach. W swojej pracy ceni perfekcjonizm, estetykę i zdobytą przez wiele lat pracy wiedzę, którą odzwierciedla tworząc wyjątkowe makijaże i profesjonalne zabiegi.

Znakiem szczególnym jej pracy jest efekt pięknych, naturalnych brwi wykonanych metodą Long Time Liner, jest specjalistą w dziedzinie pigmentacji. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi Instytut, dbając o wyszkolony personel i najwyższy poziom obsługi Klienta

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.