Instytut

Enklawa

Enklawa Institute Dermalogica&Lasers

Zapraszamy Państwa do autoryzowanego Instytutu Dermalogica, w którym proponujemy zarówno zabiegi kosmetologii tradycyjnej, jak i te z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Od 10 lat jesteśmy autoryzowanym Instytutem Dermalogica, amerykańskiej marki koncentrującej się na problemie skórnym oraz doborze właściwej terapii zabiegowej. Dermalogica jest wyborem numer 1 na świecie w pielęgnacji skóry. Do tej pory marka zdobyła 300 nagród dla wszystkich produktów, badanych i opracowywanych przez The International Dermal Institute.  Naszym celem jest indywidualne wskazanie właściwej pielęgnacji, a następnie osiąganie najwyższych efektów jej stosowania.

Współpracujemy z najlepszymi markami dermokosmetycznymi i medycznymi posiadającymi certyfikaty UE, nagradzanymi między innymi „Perłą Dermatologii”. Jedną z ważniejszych części zabiegowych jest laseroterapia z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Alma Harmony XL Pro, który pomaga ujrzeć perfekcyjną skórę w bezpieczeństwie potwierdzonym badaniami klinicznymi.

Częścią programu Instytutu jest perfekcyjnie i subtelnie wykonywany makijaż permanentny. Nasze wieloletnie doświadczenie i staranność z jaką go wykonujemy, gwarantuje Państwu wymarzony efekt, z zachowaniem zasad najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jesteśmy prekursorem w stosowaniu metody włoskowej  Long Time Liner, cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych Klientek.

W naszym Instytucie możecie Państwo także zadbać o dłonie i stopy, z wiodącą światową marką OPI, liderem lakierów.

Proponujemy także rekomendację, edukację pielęgnacyjną  i sprzedaż produktów detalicznych Dermalogica.

Zapraszamy na konsultacje, z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu prowadzonych przez nas usług, stosowanych kosmetyków i zabiegów.

Zapraszam serdecznie
Marta Czerkawska- Burgs

Właściciel / manager
Specj.kosmetologii i laseroterapii / linergistka

PERSONEL

Marta Czerkawska – Burgs – właścicielka Instytutu

18 lat temu ukończyła studium kosmetologii oraz uczęszczała do Akademii Dermalogica. Od 15 lat także linergistka makijażu permanentnego. Ukończyła prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz kurs Microblading Phibrows – metody  słynnej ze swojej precyzji i jakości wykonywanych szkoleń.

Absolwentka prestiżowej Szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner, kursu Purebeau oraz Swiss Color, a także wielu licznych szkoleń z zakresu kosmetologii oraz makijażu permanentnego.
Od ponad 18 lat w branży kosmetologicznej, kreuje wizerunek pięknych i nowoczesnych kobiet. Starannie dobiera zabiegi, pracując na najlepszych, światowych kosmetykach. W swojej pracy ceni perfekcjonizm, estetykę i zdobytą przez wiele lat pracy wiedzę, którą odzwierciedla tworząc wyjątkowe makijaże i profesjonalne zabiegi.

Znakiem szczególnym jej pracy jest efekt pięknych, naturalnych brwi wykonanych metodą Long Time Liner, jest specjalistą w dziedzinie pigmentacji. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi Instytut, dbając o wyszkolony personel i najwyższy poziom obsługi Klienta


Marlena Kamieniak

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu i Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, aktualnie w trakcie pisania rozprawy doktorskiej, dotykającej temat związany z genami odpowiedzialnymi za elastyczność skóry. Specjalista w dziedzinie terapii anti-aging, laseroterapii, ziołolecznictwa i suplementacji. Aktywna zawodowo i sportowo, próbuje zarazić wszystkich holistycznym podejściem do poprawy stanu skóry i pięknego wyglądu. Autorka wielu programów terapeutycznych, cieszących się sukcesem i uznaniem klientów. Stale poszerza swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w światowej jakości szkoleniach, sympozjach i wykładach prowadzonych przez najlepszych ekspertów w dziedzinie kosmetologii, kosmetologii estetycznej i dermatologii estetycznej.


Martyna Łebek

Ukończyła kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Obecnie kończy tam studia drugiego stopnia.
Dyplomowany terapeuta Dermalogica. Odbyła szczegółowe szkolenie makijażu permanentnego brwi metodą włoskową i metodą cienia 3D prowadzone przez wieloletnią specjalistkę w tej dziedzinie i właścicielkę Instytutu Martę Czerkawską Burgs.


Kamila Lizińska

Ukonczyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia, obecnie kończy studia drugiego stopnia na pomorskim uniwersytecie medycznym w Szczecinie. Temat jej pracy magisterskiej to „Ocena właściwości antyoksydacyjnych czereśni”.
Pracując w Enklawa Institute ukończyła szkolenie przedłużania i zagęszczenia rzęs u Zofii Jasińskiej – stylistki gwiazd w Warszawie.


Anna Przytuła – Paluch

Kierownik recepcji i dobry duch Instytutu. Dba o pozytywną atmosferę i dobrą organizację pracy. Zawsze stara się znaleźć najdogodniejsze terminy dla naszych Klientek. Jest profesjonalną konsultantką Dermalogica. Opiekuje się sklepem Enklawa Institute.

Zabiegi na

twarz

Enklawa

Więcej...

Zabiegi na

ciało

Enklawa

Więcej...

Makijaż

Permanentny

Enklawa

Więcej...

Pedicure & Manicure

SPA

Enklawa

Więcej...

Upiększanie

Enklawa

Więcej...

Copyright - Enklawa Institute. All Rights Reserved/ privacy policy.

Zadzwoń teraz